SC duplex Patchpanel fiberoptisk H02050A0193

Telegärtner - H02050A0193 - SC duplex Patchpanel fiberoptisk H02050A0193
Kilde foto: Fig. evt. lignende
H02050A0193 4018359391980 EAN/GTIN

Vores bedste pris
1.272,76 dkr. inkl. moms

13-15 dage* (DNK)

Stykke
Sæt på huskesedlen
Egnet til antal koblinger/adapter 6, Egnet til antal modulindsatse 6, Med antal... mere
SC duplex Patchpanel fiberoptisk H02050A0193 – Telegärtner – 4018359391980: Egnet til antal koblinger/adapter 6, Egnet til antal modulindsatse 6, Med antal koblinger/adaptere 6, Med frontpanel nej, Med hus ja, Med forbindelseskabler ja, Fiber Singlemode, Fiberklasse OS2, APC-udførelse nej, Stikforbindelsestype udvendig SC-duplex, Stikforbindelsestype indvendig SC-duplex, Farve øvrige, RAL-nummer 7035, Montagemåde Vægmontering, Højde 200 mm, Bredde 250 mm, Dybde 65 mm
... mere
Egnet til antal koblinger/adapter 6
Egnet til antal modulindsatse 6
Med antal koblinger/adaptere 6
Med frontpanel nej
Med hus ja
Med forbindelseskabler ja
Fiber Singlemode
Fiberklasse OS2
APC-udførelse nej
Stikforbindelsestype udvendig SC-duplex
Stikforbindelsestype indvendig SC-duplex
Farve øvrige
RAL-nummer 7035
Montagemåde Vægmontering
Højde 200 mm
Bredde 250 mm
Dybde 65 mm

Bedøm produkt

(0 Bedømmelser)
Læs, skriv og diskuter bedømmelser... mere
Kundebedømmelser for "SC duplex Patchpanel fiberoptisk H02050A0193"
Skriv bedømmelse
Bedømmelser frigives efter kontrol.
Indtast tegnene i det efterfølgende tekstfelt i den viste rækkefølge.

De med * markerede felter er obligatoriske.