SC duplex Fiberoptisk patchledning 2m L00891C0019

Telegärtner - L00891C0019 - SC duplex Fiberoptisk patchledning 2m L00891C0019
Kilde foto: Fig. evt. lignende
L00891C0019 4018359357757 EAN/GTIN

Vores bedste pris
92,58 dkr. inkl. moms

13-15 dage* (DNK)

Stykke
Sæt på huskesedlen
Fiber Multimode 62,5/125, Kategori OM1, Antal fibre 2, Kabeltype Duplex, Længde 2 m,... mere
SC duplex Fiberoptisk patchledning 2m L00891C0019 – Telegärtner – 4018359357757: Fiber Multimode 62,5/125, Kategori OM1, Antal fibre 2, Kabeltype Duplex, Længde 2 m, Stikforbindelsestype tilslutning 1 SC-duplex, Stikforbindelsestype tilslutning 2 LC-duplex, APC-udførelse nej, Hylsterfarve orange, Bøjningsbeskyttelse sat på, Flammehæmmende iht. EN 50265-2-1
... mere

Bedøm produkt

(0 Bedømmelser)
Læs, skriv og diskuter bedømmelser... mere
Kundebedømmelser for "SC duplex Fiberoptisk patchledning 2m L00891C0019"
Skriv bedømmelse
Bedømmelser frigives efter kontrol.
Indtast tegnene i det efterfølgende tekstfelt i den viste rækkefølge.

De med * markerede felter er obligatoriske.