Fiberoptisk kobler LC-Duplex J08071A0052

Telegärtner - J08071A0052 - Fiberoptisk kobler LC-Duplex J08071A0052
Kilde foto: Fig. evt. lignende
J08071A0052 4018359468460 EAN/GTIN

17,58 dkr. inkl. moms

13-15 dage* (DNK)

Stykke
Sæt på huskesedlen
Egnet til fibertype Multimode, Stikforbindelsestype tilslutning 1 LC-duplex, Stikforbindelsestype... mere
Fiberoptisk kobler LC-Duplex J08071A0052 – Telegärtner – 4018359468460: Egnet til fibertype Multimode, Stikforbindelsestype tilslutning 1 LC-duplex, Stikforbindelsestype tilslutning 2 LC-duplex, Husets materiale Plast, Hylstrets materiale Keramik, Fastgørelse Skrue/låses, Farve øvrige
... mere
Egnet til fibertype Multimode
Stikforbindelsestype tilslutning 1 LC-duplex
Stikforbindelsestype tilslutning 2 LC-duplex
Husets materiale Plast
Hylstrets materiale Keramik
Fastgørelse Skrue/låses
Farve øvrige

Bedøm produkt

(0 Bedømmelser)
Læs, skriv og diskuter bedømmelser... mere
Kundebedømmelser for "Fiberoptisk kobler LC-Duplex J08071A0052"
Skriv bedømmelse
Bedømmelser frigives efter kontrol.
Indtast tegnene i det efterfølgende tekstfelt i den viste rækkefølge.

De med * markerede felter er obligatoriske.