Fiberoptisk kobler LC-Duplex J08071A0048

Telegärtner - J08071A0048 - Fiberoptisk kobler LC-Duplex J08071A0048
Kilde foto: Fig. evt. lignende
J08071A0048 4018359468446 EAN/GTIN

Vores bedste pris
19,24 dkr. inkl. moms

3-5 dage* (DNK)

Stykke
Sæt på huskesedlen
Egnet til fibertype Multimode, Stikforbindelsestype tilslutning 1 LC-duplex, Stikforbindelsestype... mere
Fiberoptisk kobler LC-Duplex J08071A0048 – Telegärtner – 4018359468446: Egnet til fibertype Multimode, Stikforbindelsestype tilslutning 1 LC-duplex, Stikforbindelsestype tilslutning 2 LC-duplex, Husets materiale Plast, Hylstrets materiale Keramik, Fastgørelse låse, Farve violet, APC-udførelse nej
... mere
Egnet til fibertype Multimode
Stikforbindelsestype tilslutning 1 LC-duplex
Stikforbindelsestype tilslutning 2 LC-duplex
Husets materiale Plast
Hylstrets materiale Keramik
Fastgørelse låse
Farve violet
APC-udførelse nej

Bedøm produkt

(0 Bedømmelser)
Læs, skriv og diskuter bedømmelser... mere
Kundebedømmelser for "Fiberoptisk kobler LC-Duplex J08071A0048"
Skriv bedømmelse
Bedømmelser frigives efter kontrol.
Indtast tegnene i det efterfølgende tekstfelt i den viste rækkefølge.

De med * markerede felter er obligatoriske.