Patchpanelfiberoptisk 1503297612-E

Metz - 1503297612-E - Patchpanelfiberoptisk 1503297612-E
Kilde foto: Fig. evt. lignende
1503297612-E 4251394600970 EAN/GTIN

2.239,25 dkr. inkl. moms

13-15 dage* (DNK)

Stykke
Sæt på huskesedlen
Egnet til antal koblinger/adapter 24, Med antal koblinger/adaptere 14, Med frontpanel ja, Med hus... mere
Patchpanelfiberoptisk 1503297612-E – Metz – 4251394600970: Egnet til antal koblinger/adapter 24, Med antal koblinger/adaptere 14, Med frontpanel ja, Med hus ja, Med forbindelseskabler ja, Fiber Singlemode, Fiberklasse OS2, APC-udførelse ja, Stikforbindelsestype udvendig LC-duplex, Stikforbindelsestype indvendig LC-duplex, Farve grå, RAL-nummer 7035, Montagemåde Vægmontering, Højde 405 mm, Bredde 400 mm, Dybde 106,5 mm
... mere
Egnet til antal koblinger/adapter 24
Med antal koblinger/adaptere 14
Med frontpanel ja
Med hus ja
Med forbindelseskabler ja
Fiber Singlemode
Fiberklasse OS2
APC-udførelse ja
Stikforbindelsestype udvendig LC-duplex
Stikforbindelsestype indvendig LC-duplex
Farve grå
RAL-nummer 7035
Montagemåde Vægmontering
Højde 405 mm
Bredde 400 mm
Dybde 106,5 mm

Bedøm produkt

(0 Bedømmelser)
Læs, skriv og diskuter bedømmelser... mere
Kundebedømmelser for "Patchpanelfiberoptisk 1503297612-E"
Skriv bedømmelse
Bedømmelser frigives efter kontrol.
Indtast tegnene i det efterfølgende tekstfelt i den viste rækkefølge.

De med * markerede felter er obligatoriske.