CommScope/AMP Netconn

CommScope blev grundlagt i 1976 og er vokset fra en kabelproducent til en global, diversificeret udbyder af bredbånds-, virksomheds- og trådløse infrastrukturløsninger. CommScope havde sin oprindelse flere årtier tidligere som en produktlinje fra Superior Cable Corporation og med det betydelige opkøb af Avayas Connectivity Solutions (SYSTIMAX®) og Andrew Corporation. Siden starten har CommScope spillet en afgørende rolle i stort set alle verdens førende kommunikationsnetværk og skabt den infrastruktur, der forbinder mennesker og teknologi. Virksomhedens portefølje af end-to-end-løsninger omfatter alt, hvad du som kunde har brug for for at bygge højtydende kablede og trådløse netværk. Sådan giver CommScope-produkter dig den designstøtte, du har brug for, innovation og bygning hurtigere og bedre. Du bruger CommScope-produkter til at øge båndbredden, maksimere eksisterende kapacitet, øge netværkets ydeevne, tilgængelighed og energieffektivitet og forenkle teknologimigrering. Virksomhedens ydelser og løsninger findes mange forskellige steder lige fra de største bygninger, arenaer og udendørsarealer til datacentre og bygninger af enhver form, størrelse og kompleksitet, såvel som i trådløse mikrosites, i kabelhoveder og telecentre. , i lufthavne, tog og tunneler. Med sin størrelse, forsyning, forsyningskæde og præcise måde at arbejde på gør CommScope det muligt hele tiden at udvikle nye kommunikationsformer.

Luk filter
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
fra til

1 fra 15
Der blev ikke fundet resultater for filtreringen!
KØBETIP
3D
CommScope/AMP Netconn - 0-1725150-3 - SL Jack værktøjssæt - Særligt værktøj til telekommunikation 0-1725150-3
523,43 dkr. inkl. moms

*

SL Jack værktøjssæt - Særligt værktøj til telekommunikation
CommScope/AMP Netconn
| 0-1725150-3
Stykke
På ønskelisten
KØBETIP
3D
CommScope/AMP Netconn - 0-1711801-1 - Dobbelt indsats Cat.6A polar hvid 2x10/100BT - Central dæksel AMP-ACO 0-1711801-1
126,33 dkr. inkl. moms

*

Dobbelt indsats Cat.6A polar hvid 2x10/100BT - Central dæksel AMP-ACO
CommScope/AMP Netconn
| 0-1711801-1
Stykke
På ønskelisten
KØBETIP
3D
CommScope/AMP Netconn - 0-0284584-1 - ACO Ins.SXO 568AE - Grundelement AMP-ACO 0-0284584-1
59,49 dkr. inkl. moms

*

ACO Ins.SXO 568AE - Grundelement AMP-ACO
CommScope/AMP Netconn
| 0-0284584-1
Stykke
På ønskelisten
KØBETIP
3D
CommScope/AMP Netconn - 0-1711801-5 - Dobbelt indsats Cat.6A ren hvid 2x10/100BT - Central dæksel AMP-ACO 0-1711801-5
126,33 dkr. inkl. moms

*

Dobbelt indsats Cat.6A ren hvid 2x10/100BT - Central dæksel AMP-ACO
CommScope/AMP Netconn
| 0-1711801-5
Stykke
På ønskelisten
KØBETIP
CommScope/AMP Netconn - 0-2160222-3 - FO patch kabel LC/LC OM3 50/125,3m, turkis - LC Fiberoptisk patchledning 3m 0-2160222-3
118,89 dkr. inkl. moms

*

FO patch kabel LC/LC OM3 50/125,3m, turkis - LC Fiberoptisk patchledning 3m
CommScope/AMP Netconn
| 0-2160222-3
Stykke
På ønskelisten
KØBETIP
CommScope/AMP Netconn - 0-2160757-2 - FO patchkabel SC/SC OM4 50/125,2m, vio - SC Fiberoptisk patchledning 2m 0-2160757-2
115,69 dkr. inkl. moms

*

FO patchkabel SC/SC OM4 50/125,2m, vio - SC Fiberoptisk patchledning 2m
CommScope/AMP Netconn
| 0-2160757-2
Stykke
På ønskelisten
KØBETIP
3D
CommScope/AMP Netconn - TN-6000A gn 1,0m - Patchkabel Cat.6A S/FTP RJ45/RJ45, grøn TN-6000A gn 1,0m
44,21 dkr. inkl. moms

*

Patchkabel Cat.6A S/FTP RJ45/RJ45, grøn
CommScope/AMP Netconn
| TN-6000A gn 1,0m
Stykke
På ønskelisten
KØBETIP
CommScope/AMP Netconn - 1-2160757-0 - FO patchkabel SC/SC OM4 50/125,10m, vio - SC Fiberoptisk patchledning 10m 1-2160757-0
224,13 dkr. inkl. moms

*

FO patchkabel SC/SC OM4 50/125,10m, vio - SC Fiberoptisk patchledning 10m
CommScope/AMP Netconn
| 1-2160757-0
Stykke
På ønskelisten
KØBETIP
CommScope/AMP Netconn - 0057893-4P-Dca-T1000 - NC 1000 Cat.7 hvid 4P S/FTP AWG23 - Datakabel CAT7 8x0,643mm 0057893-4P-Dca-T1000
10,45 dkr. inkl. moms

*

NC 1000 Cat.7 hvid 4P S/FTP AWG23 - Datakabel CAT7 8x0,643mm
CommScope/AMP Netconn
| 0057893-4P-Dca-T1000
Meter
På ønskelisten
KØBETIP
3D
CommScope/AMP Netconn - 2-0966740-2 - AP hus Sæt 80x80 RAL9010 - Overflademonteret hus 1 gange hvid 2-0966740-2
51,75 dkr. inkl. moms

*

AP hus Sæt 80x80 RAL9010 - Overflademonteret hus 1 gange hvid
CommScope/AMP Netconn
| 2-0966740-2
Stykke
På ønskelisten
KØBETIP
CommScope/AMP Netconn - 2-1711875-1 - Installationssæt ren hvid skrå 68x68 RAL9010 - Dataudtag hvid 2-1711875-1
92,96 dkr. inkl. moms

*

Installationssæt ren hvid skrå 68x68 RAL9010 - Dataudtag hvid
CommScope/AMP Netconn
| 2-1711875-1
Stykke
På ønskelisten
KØBETIP
3D
CommScope/AMP Netconn - TN-6000A gn 0,5m - Patchkabel Cat.6A S/FTP RJ45/RJ45, grøn - RJ45 8 (8) Patchkabel 6A (IEC) 0,5m TN-6000A gn 0,5m
39,85 dkr. inkl. moms

*

Patchkabel Cat.6A S/FTP RJ45/RJ45, grøn - RJ45 8 (8) Patchkabel 6A (IEC) 0,5m
CommScope/AMP Netconn
| TN-6000A gn 0,5m
Stykke
På ønskelisten
1 fra 15
Du har set på